Afbeelding

Politie onderzoekt reeks explosies in Hellevoetsluis

Politie 11.887 keer gelezen

Hellevoetsluis - De politie heeft beeldmateriaal vrijgegeven van verdachten die betrokken zouden zijn bij een reeks explosies in Hellevoetsluis. Het gaat om vier incidenten die plaatsvonden op 21 maart, 2 april, 13 mei en 24 juni van dit jaar. Eerder berichtten wij al over deze zaken.

Het eerste incident gebeurde vrijdag 21 maart rond 22.42 uur aan de Ploegschaar. Het tweede vond plaats op woensdag 2 april omstreeks 22.48 uur aan de Golfslag. Op maandag 13 mei, rond middernacht, volgde een derde explosie bij een woning aan de Melkweg. Het vierde incident was op dinsdag 24 juni om 00.45 uur bij een woning aan de Dorpsstraat.

Op camerabeelden zijn steeds verdachten te zien. Bij de Ploegschaar is zichtbaar hoe een verdachte aankomt lopen en wegrent terwijl hij achterom kijkt en filmt. Bij de Golfslag loopt de verdachte vlak na de explosie weg. Op de Melkweg zijn twee verdachten vastgelegd die naar de woning lopen, waarna een harde knal klinkt en ze wegrennen. Bij de Dorpstraat is te zien hoe iemand het explosief aansteekt terwijl hij dit filmt.

De politie vermoedt dat er een verband is tussen de explosies. Wie iets gezien, gehoord of andere informatie heeft die kan helpen bij het onderzoek, wordt gevraagd contact op te nemen met de politie via 0900- 8844 of 088 66 177 34.

Bron: politie.nl

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Uit de krant