
Succesvolle eerste editie ‘Royal Caribbean Voorne Vibes’ in Hellevoetsluis
Actueel 276 keer gelezenDe eerste editie van “Royal Caribbean Voorne Vibes”, gehouden aan de Plataanlaan 2, is succesvol verlopen.
Het evenement werd georganiseerd door de Wijkraad De Struyten en Kooistee in samenwerking met Buurthuis ‘t Ommetje en vormde de aftrap van het Koningsweekend.op zaterdag 25 april.
Bezoekers konden van 15.00- 20.00 uur genieten van muziek en entertainment. Optredens van de Caribische band Eleganz, DJ Future en Mario Bros van Allways Party zorgden voor een feestelijke sfeer, waarbij volop werd gedanst. Ook voor kinderen was er genoeg te beleven. Zij vermaakten zich onder meer op een springkussen en deden mee aan een tekenwedstrijd. De winnaars, Yuno en Yash, ontvingen hun prijs uit handen van Mario.
Daarnaast was er een ruim aanbod aan eten en drinken. De eerste bezoekers werden getrakteerd op gratis poffertjes van Seth’s poffertjeskraam, Roshans schaafijs en voor kinderen was er gratis siroop beschikbaar. Ook vond er een loterij plaats, waarbij diverse prijzen te winnen waren.
Dankzij het zonnige weer en de grote opkomst kan de organisatie terugkijken op een zeer geslaagde eerste editie.























