
Ye’s Pizza & Grill restaurant én afhaal!
Algemeen 7.054 keer gelezenHellevoetsluis - In januari nam horecaondernemer Marvin Ye samen met zijn vrouw Jessie het restaurant aan de Moriaanseweg Oost, op de hoek bij Moerman Woonpromenade, over van de vorige eigenaren (red: restaurant Wereldreis). Na een aantal weken verbouwen konden zij begin februari de deuren openen van Ye’s Pizza & Grill.
Ondernemer Marvin heeft meer dan twintig jaar ervaring binnen de horeca en heeft jarenlang een snackbar in Breda gehad. Maar zo zegt hij: “Het is tijd voor een nieuwe uitdaging.” Nadat hij kennismaakte met Hellevoetsluis wist hij dat dit een mooie locatie was voor zijn nieuwe onderneming. Met het diploma Pizzaiolo Master in de pocket werd Ye’s Pizza & Grill het nieuwe concept voor de enthousiaste ondernemer.
Ambachtelijke pizza’s
“Toen ik besloot te gaan leren voor pizzabakker merkte ik dat je veel kennis nodig om een écht goede pizza te bakken. De juiste verhoudingen van de ingrediënten, de perfecte temperatuur, en uitstekende producten. Het is precisiewerk! Wij willen een lekkere én gezonde pizza maken. Daarom nemen we de tijd. Het rijpingsproces van het pizzadeeg is erg belangrijk. Wij maken ons pizzadeeg van meel dat meer vezels bevat en we laten het deeg langer rijpen (minimaal 48 uur). Dit zorgt ervoor dat je bij ons een gezondere pizza kunt eten. Door het langere rijpingsproces ontwikkelt zich een deeg waarvan wij een dunne krokante, smaakvolle, lichtverteerbare pizzabodem kunnen maken. Italiaanse San Marzano tomaten vormen de basis voor onze saus. Daarnaast gebruiken we echte Italiaanse mozzarella (fior di latte) uit Napels. Ook onze vleeswaren komen uit Italië en worden vers gesneden.“ De pizza’s worden met liefde, aandacht en vakmanschap gemaakt, en dat proef je! Marvin vertelt verder: “We houden van kwaliteit. Niet alleen bij onze ambachtelijke pizza’s. Ook onze gegrilde Black Angus burgers, hotdogs op een briochebroodje, spiesen, loaded fries, salades met foccacia en kruidenboter en andere gerechten zijn met kwaliteitsproducten gemaakt en met liefde bereid.”
Afhalen
In het restaurant kun je in een ontspannen sfeer genieten van alle gerechten. Eet je liever thuis of op kantoor dan kun je jouw maaltijd afhalen. Online bestel makkelijk via: www.yesgrill.nl
Bubble tea
Vanaf volgende maand, als de temperaturen nog een beetje hoger worden, kun je op het terras genieten van een maaltijd. “Binnenkort kun je bij ons heerlijke Bubble tea bestellen. We zijn op dit moment nog bezig om onze recepten te verfijnen. Bubble tea is een soort fruitsmoothie met thee, een roomlaagje en knapperige tapiocaballetjes. En die maken we dus in verschillende frisse en zoete smaken. Kom je binnenkort proeven?”
Het gezellige team, met een aantal bekende gezichten die voorheen bij Wereldreis werkten, staat voor je klaar. Overigens zijn er in verband met uitbreiding nog enkele nieuwe mensen nodig, zowel voor in de keuken als in de bediening.
Nieuwsgierig?
Kom dan snel langs of kijk online bij www.yesgrill.nl.
Ye’s Pizza & Grill
Moriaanseweg Oost 64 (bij Moerman Woonpromenade)
0181 393 551
info@yesgrill.nl
Openingstijden
Dinsdag tot en met zaterdag van 11.30 uur tot 22 uur. Zondag van 13 uur tot 22 uur. (Maandags gesloten)















