
Nieuwenhoorn nipt ten onder tegen ASWH
Algemeen 1.082 keer gelezenNieuwenhoorn- Nieuwenhoorn heeft het na vorige week tegen Zwaluwen wederom niet kunnen bolwerken tegen de koploper van de Vierde divisie A. ASWH bleek aan het einde van de rit met 1-2 (1-1) te sterk voor Nieuwenhoorn.
‘’We speelden op zich wel goed, kon eigenlijk niet zien wie er bovenaan staat, maar we staan toch weer met lege handen’’, baalde assistent-trainer Maurice Schaap van de nederlaag.
Nieuwenhoorn begon goed, kreeg via onder andere Joey Kleijn ook enkele mogelijkheden en nam na 38 minuten spelen door Lukas Hamann (foto) de leiding: 1-0. De feestvreugde was van korte duur, want vlak voor rust kwam de club uit Hendrik Ido Ambacht langszij: 1-1. De thuisclub had ondanks het wat meer aandringende ASWH de wedstrijd goed onder controle. Nieuwenhoorn kreeg een kwartier voor tijd een domper te verwerken, toen de buitenspelval te laat werd ingezet en ASWH dat afstrafte met de 1-2. Nieuwenhoorn probeerde met vier spitsen de gelijkmaker te forceren, maar ondanks enkele kansen bleef het bij een 1-2 nederlaag. ‘’Het is zuur, maar het positieve is dat we evenals tegen Zwaluwen ook tegen ASWH een goede wedstrijd hebben gespeeld. De aanknopingspunten bieden in elk geval perspectief om mee verder te gaan. Het probleem is dat we op de juiste momenten niet toe weten te slaan of de voorsprong weten te behouden. Nieuwenhoorn speelt op zaterdag 28 oktober om 15.00 uur op Rotterdam-Varkenoord de Rijnmondderby tegen Sportclub Feyenoord.
Nieuwenhoorn: Mike van de Wijngaart; Jaden Airewele (46. Daan Langendoen), Steven Hamann, Frank Molendijk (75. Dimitri Gomes Almeida), Oualed Tarifit; Merijn Wolters; Emilio Samsey (75. Fabian Boekholt), Eugunio Leerdam, Ozbilek Halilibrahim; Lukas Hamann, Joey Kleijn.















