
Sing, swing, dance met de Delta Swing Band!
ActueelBrielle - Een nieuwe editie van Jazz in BRES staat gepland voor 16 oktober. De Delta Swing Band zorgt die avond voor de bekende, swingende klanken. Zangeres Lydia Quist zingt dit keer ook enkele duetten met trompettist René Kuzee, met repertoire van onder anderen Frank Sinatra en Michael Bublé.
Met latin- en ballroomdansers belooft het een kleurrijk spektakel te worden. Ook bezoekers die spontaan de dansvloer op willen, zijn van harte welkom. Onder leiding van de nieuwe, bevlogen dirigent René Winter brengt de Delta Swing Band muziek tot leven zoals het bedoeld is: groots, meeslepend en vol bezieling. De band bestaat uit getalenteerde en ervaren musici die hun sporen hebben verdiend binnen de jazz- en bigband-scene. Wat de Delta Swing Band bijzonder maakt, is hun vermogen om jong en oud te raken met muziek die swingt, verrast en verbindt. Ze vormen een waardevolle ambassadeur van de bigband traditie én een krachtige vertegenwoordiger van het regionale cultuuraanbod. De energieke en veelzijdige big band weet als geen ander het publiek te boeien met een mix van swingende klassiekers, moderne jazz en een aanstekelijk enthousiasme op het podium.
De editie in 2024 was een groot succes, en de start van een traditie. Dit keer doet de Delta Swing het op eigen kracht, met een totaal programma vol van afwisseling en swing. De kaartjes zijn te koop via www.brestheater.nl, en zijn slechts € 11,- inclusief alle kosten.















