
Steun bij rouw en verlies in Voorne aan Zee
ActueelVoorne aan Zee - Voorne aan Zee, Bibliotheek Zuid-Hollandse Eilanden en Catharina, thuis op Voorne hebben gezamenlijk een mooi aanbod gecreëerd voor iedereen die te maken heeft met rouw en/of verlies.
Je vindt hier gelijkgestemden, kunt hier terecht voor een luisterend oor. Aanmelden mag maar is niet verplicht. Doodgewone Wandeling: tijdens de wandeling is er de gelegenheid om op een rustige manier te wandelen en te genieten van de natuur. Het is een moment van ontspanning en tot rust komen, waarbij je kunt afleiden, je verhaal delen of in stilte meelopen. Toegang gratis, na afloop is het mogelijk om op eigen gelegenheid iets te drinken. Brielle, iedere eerste maandag van de maand: 2 november, 13.00 uur tot 14.30 uur, verzamelen bij Bibliotheek Brielle (Reede 2a). Hellevoetsluis, iedere eerste vrijdag van de maand: 4 november, 10.00 uur tot 11.30 uur, verzamelen bij Bibliotheek Hellevoetsluis (Opzoomerlaan 106).
Doodgewoon kopje koffie
Het praten over uitvaartwensen kan net zo doodgewoon zijn als het bestellen van een heerlijk kopje koffie. Bespreek de mogelijkheden met uitvaartbegeleidster Brenda van Sky uitvaartbegeleiding, stel haar je vragen of vul samen je wensen in voor een afscheid. Toegang en eerste kopje koffie zijn gratis. Hellevoetsluis, iedere tweede woensdagochtend van de maandag: 11 november, 10.00 tot 11.00 uur, Bibliotheek Hellevoetsluis (Opzoomerlaan 106).
Doodgewoon Lotgenotencafé
Voor wie behoefte heeft om te praten met mensen die weten wat het is om een dierbare te verliezen, is er iedere maand het Doodgewoon Lotgenotencafé. Hier vind je (h)erkenning, een luisterend oor en kun je je verhaal delen. Toegang en eerste kopje koffie zijn gratis
Brielle, iedere derde woensdag van de maand: 18 november, 14.00 uur tot 15.30 uur, - Het Bolwerk Brielle (M.H. Trompstraat 135). Hellevoetsluis, iedere derde vrijdag van de maand: 20 november, 10.30 uur tot 12.00 uur, Bibliotheek Hellevoetsluis (Opzoomerlaan 106).
Doodgewone Avond
Tijdens deze avond in intieme sfeer verweven wij de praktische kanten van verlies met zingeving en kunst. Er worden presentaties verzorgd door Brenda Mehta van Sky Uitvaart, kunstenaar Marian Lefeber, Carin Reinhardt van Aandacht bij Verlies, en Kintsugi master Rachel van der Schaaf van Golden Linings in Life. Daarnaast is er gelegenheid de kunst van Marian en Rachel te bewonderen. Brielle: 19 november, 19.00- uur tot 21.30 uur, Het Bolwerk Brielle (M.H. Trompstraat 135). Voor het Doodgewoon Lotgenotencafé en de Doodgewone Wandeling in Hellevoetsluis zijn ze op zoek naar vrijwilligers. Neem contact op met Mirjam van Zundert (Catharina, thuis op Voorne): 06-12354820.















