Op maandag 5 mei start een bijzondere ochtend op het terrein van de Biberbunker in de duinen van Oostvoorne.
Op maandag 5 mei start een bijzondere ochtend op het terrein van de Biberbunker in de duinen van Oostvoorne.

Vrijheidsmaaltijd bij de Biberbunker

Algemeen 1.056 keer gelezen

Oostvoorne - Neem je opa, oma, buurman of vriendin mee en schuif op 5 mei aan bij een bijzondere Vrijheidsmaaltijd bij de Biberbunker, midden in de duinen van Oostvoorne. In deze indrukwekkende, historische omgeving maak je deel uit van een driedaags programma rondom 80 jaar vrijheid en de heropening van het terrein.

Bezoekers worden 5 mei welkom geheten en nemen deel aan een inhoudelijk en interactief programma. Er zijn kleinschalige reflectiesessies gevolgd door een bijzondere rondleiding. Wat deze rondleiding uniek maakt, is de aanwezigheid van re-enactors; de United States Army Air Forces (USAAF) en luftwaffe waardoor bezoekers de geschiedenis op een levensechte manier ervaren. Na de rondleiding kunnen de bezoekers aanschuiven aan lange tafels voor de gezamenlijke Vrijheidsmaaltijd, bestaande uit soep en vers brood. Het eten is niet alleen een moment van samenkomen, maar biedt ook ruimte voor gesprek en reflectie.

Reserveren verplicht
De Vrijheidsmaaltijd is gratis, maar vanwege het beperkte aantal plaatsen is reserveren verplicht. Maandag 5 mei 2025, van 10.00 tot 12.00 uur, Zandweg 83, 3233ES Oostvoorne. Informatie over aanmelding is te vinden op: https://www.biberbunker.nl/reserveren-2.html

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Uit de krant