
OHVV heeft nog medelijden met Den Bommel
SportDen Bommel - OHVV heeft de voorlaatste oefenwedstrijd in en tegen Den Bommel met 0-4 (0-2) gewonnen. De Oudenhoornaars spelen de eerste wedstrijd om de districtsbeker op Nieuw-Vreelust in Rotterdam tegen FC Maense.
‘’Het was nog een magere afspiegeling van het aantal kansen dat we hebben gekregen’’, doelde trainer Peter Marcel Nauta op de inzetten tegen paal en lat en op de keeper. ‘’Wij hadden één probleem dat we slechts elf man hadden door blessures en de nog lopende vakanties. Maar we waren heer en meester. Het mag misschien aan de weerstand hebben gelegen, maar de grootste positiviteit is dat we goed hebben gevoetbald. We zullen zaterdag voor de beker zeker wel aan de bak moeten tegen FC Maense. Dit wordt weer een goede graatmeter ter voorbereiding op de competitie.’’
Raydell Apostel, Xander le Pair, Jesse van Burg (foto) en Clifford Robinson scoorden voor OHVV. Raydell Apostel (twee keer), Shi-Fa Steehouder (twee keer) en Jesse van Burg raakten allen het houtwerk.
OHVV: Thijs Oostrijck (46. Daan Oostrijck); Ricardo van der Stoep, Leon Wageveld, Timo Verheij, Patrick Haze; Ricardo Wijsbroek, Clifford Robinson; Jesse van Burg; Raydell Apostel, Shi-Fa Steehouder, Xander le Pair.















