
Hellevoetsluis boekt tegen HBSS eerste jaarzege
Algemeen 1.134 keer gelezenHellevoetsluis- Hellevoetsluis heeft tegen HBSS de eerste overwinning van het jaar 2025 behaald. De Hellevoeters wonnen op het sportpark Historyland met 2-1 (2-1) van de Schiedammers. De rood-witten bezetten de zevende plaats in de Tweede klasse D.
Hellevoetsluis won de laatste wedstrijd op 23 november met 1-4 tegen Westlandia. ‘’We hebben daarna met veel invallers gevochten voor wat we waard waren, maar hebben er tegen CION en FC Binnenmaas slechts twee punten aan overgehouden, terwijl we tegen deze ploegen met een 2-0 voorsprong dichter bij de overwinning waren dan nu tegen HBSS’’, stelde trainer Mark van Os. Hellevoetsluis, dat het moest stellen zonder onder andere Bethslot Woldeamanuel, Jeffrey Burger, Jordy Braber en Qjell Krolis, maar weer met Nick Koopal, Nathy Kazadi en Thomas Melching, begon goed. Na twaalf minuten spelen opende gelegenheidsspits Alex van Dommelen na een fraaie aanval over diverse schijven de leiding: 1-0. Dean Bos kopte daarna op de paal en schoten van Nick Koopal en Brendon Jansen (uit de kruising getikt) misten hun doel. Alex van Dommelen schoot na een combinatie met Dean Bos de 2-0 tegen het garen. Ex-Nieuwenhoornaar Jordao Pattinama bracht de spanning in de extra tijd weer terug op 2-1. HBSS was in de tweede helft de bovenliggende partij. Tien minuten voor tijd had Dean Bos zijn ploeg in veilige haven kunnen loodsen, maar de Hellevoeter miste de strafschop. De bezoekers kregen één grote kans, maar de spits schoot de bal tot opluchting van de meelevende supporters over. Bij Hellevoetsluis maakte Jurre Verburgh een uitstekende invalbeurt. ‘’Het was een belangrijke overwinning, zeker gelet op het puntenverlies van de concurrentie. We hebben nu weer een buffer.’’ Hellevoetsluis speelt zaterdag in Hoek van Holland tegen HVC ’10.
Hellevoetsluis: Deshney Hoornweg; Vincent Mast, Tijs van den Heuvel, Thomas Melching; Nathy el Kazadi, Brendon Jansen, Gavin van Dort, Nick Koopal (72. Jurre Verburgh; Dean Bos, Neil Overheid; Alex van Dommelen.





















