PvdA zet vraagtekens bij lege kamers Careyn | GrootHellevoet.nl
<SCRIPT SRC="//secure.adnxs.com/ttj?id=5226262&cb=[CACHEBUSTER]&referrer=groothellevoet.nl&pubclick=[INSERT_CLICK_TAG]&postcode=322" TYPE="text/javascript"></SCRIPT>
Logo groothellevoet.nl
Een van de Careyn instellingen in Hellevoetsluis
Een van de Careyn instellingen in Hellevoetsluis

PvdA zet vraagtekens bij lege kamers Careyn

  •   2234 keer gelezen   Actueel

In de afgelopen weken heeft de fractie van de PvdA verschillende signalen gekregen dat een of meerdere verzorgingshuizen van zorginstelling Careyn lege kamers hebben omdat er onvoldoende personeel is om eventuele cliënten te kunnen verzorgen. Dit terwijl er ook wachtlijsten bestaan.

Duidelijkheid
Om hierover duidelijkheid te krijgen heeft de PvdA woensdag schriftelijke vragen gesteld aan het College van B&W. Gevraagd wordt of het bij het college bekend is welke locaties van zorginstelling Careyn in onze gemeente kamers ongebruikt laat staan bij gebrek aan personeel? Als het College hiervan op de hoogte is, welke negatieve gevolgen heeft dit dan voor personeel van deze instelling, cliënten die wel opgenomen zijn en voor de gemeentelijke financiën? Ook wil de fractie weten of het College iets kan doen en dat ook daadwerkelijk gaat doen.

Contractuele afspraken 
Overtreedt zorginstelling Careyn contractuele afspraken of verplichtingen die zij is aangegaan met onze gemeente is de volgende vraag die aan het College is gesteld. Onduideljk is nog of de situatie zich tot Hellevoetsluis beperkt. Als dat niet het geval is, om hoeveel kamers en bedden gaat het in totaal bij Careyn, binnen Hellevoetsluis en in de regio Voorne-Putten.

Wachtlijst
Verder wordt het College gevraagdom te bevestigen dat er hulpbehoevende mensen op de wachtlijsten staan die geïndiceerd zijn voor deze kamers in deze zorginstellingen? Het College zal binnen de wettelijke termijn schriftelijk de vragen beantwoorden.


<SCRIPT SRC="//secure.adnxs.com/ttj?id=5226262&cb=[CACHEBUSTER]&referrer=groothellevoet.nl&pubclick=[INSERT_CLICK_TAG]&postcode=322" TYPE="text/javascript"></SCRIPT>
Meer berichten
<SCRIPT SRC="//secure.adnxs.com/ttj?id=9768100&size=160x600&promo_sizes=120x600&cb=[CACHEBUSTER]&promo_alignment=center&referrer=groothellevoet.nl&pubclick=[INSERT_CLICK_TAG]&postcode=322" TYPE="text/javascript"></SCRIPT>

Poll

<SCRIPT SRC="//secure.adnxs.com/ttj?id=5226264&cb=[CACHEBUSTER]&referrer=groothellevoet.nl&pubclick=[INSERT_CLICK_TAG]&postcode=322" TYPE="text/javascript"></SCRIPT>