In het RTM-Trammuseum beleef je het stoomtijdperk. Rij mee met een stoomtram, vaar op een stoomboot of neem plaats in de carrousel.
In het RTM-Trammuseum beleef je het stoomtijdperk. Rij mee met een stoomtram, vaar op een stoomboot of neem plaats in de carrousel.

Driedaags stoomevenement bij de RTM in Ouddorp!

zaterdag 31 mei 2025 10:00

Ouddorp - Op Hemelvaartsdag en vrijdag 30 en zaterdag 31 mei  vertrekt elk uur, vanaf 11.30 u t/m 15.30 u vertrekt er een stoomtram vanaf het RTM-trammuseum aan de Brouwersdam bij Ouddorp. Extra dit jaar zijn een drietal oude schepen, waarop meegevaren kan worden. Een authentieke RTM-bus brengt u om 10.45 t/m 15.45 u. elk half uur naar een haven aan de Brouwersdam, waar twee stoomboten (De Volharding en De Goudvisch) en het laatste veerbootje van de RTM ‘Anna Jacoba’ u een tocht over de Grevelingen aanbieden. Let op: de capaciteit is beperkt en alleen aan de kassa in het museum zelf zijn kaarten te koop. Kinderen genieten van een draaimolen, rangeerspel en springkussen. Voor de echte stoomliefhebbers zijn er de RTM-modelbanen, een live-steambaan en rijden er een tweetal historische goederentrams. Het museum met restauratie en tentoonstelling is open van 10.00 tot 17.00. u. 

Ook op Tweede Pinksterdag rijden extra trams en twee historische goederentrams. Meer informatie is te vinden en reserveringen zijn te maken op de RTM-website: www.rtm-ouddorp.nl